شرکت مهندسی سنس
 
با نزدیک به 35 سال سابقه فعالیت مستمر در صنعت برق کشور بالغ بر 30 سال تجارب فنی و تخصص بعنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات فنی و پشتیبانی کارخانه MR آلمان در ایران همواره تلاش نموده تا بصورت کاملاً حرفه‌ای و در محدوده معینی از صنعت برق نسبت به تأمین نیازهای کشور اقدام نموده و این هدف را نیز در آینده ادامه خواهد داد.
شرکت مهندسی سنس در راستای بهبود مدیریت کیفیت خدمات فنی و مهندسی خود موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:2008 ازمؤسسه TUV آلمان گردیده که میتواند این شرکت را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نماید.
گروه سرویس و تعمیرات شرکت مهندسی سنس قادر است در حداقل زمان ممکن با حضور در محل حوادث تپ چنجرها نسبت به بررسی حادثه و رفع عیب و تأمین قطعات و انجام تعمیرات اضطراری اقدام نماید. شرکت مهندسی سنس از حدود سال 1370 و با کمک و پشتیبانی فنی کارخانه MR آلمان مبادرت به تأمین و آموزش حرفه‌ای گروه سرویس و تعمیرات تپ چنجر نموده در حال حاضر خدمات مذکور علاوه بر پستها و نیروگاههای شبکه بهم پیوسته برق شامل اکثر صنایع بزرگ کشور نظیر فولاد مس ، آلومینیوم، سیمان ، نفت ، گاز و پتروشیمی و غیره نیز‌‌ می‌گردد.
شرکت مهندسی سنس با برخورداری از گروه سرویس و تعمیرات با تجربه که آموزشهای لازم را در کارخانجات Maschinenfabrik Reinhausen (MR) آلمان کسب نموده و از پشتیبانی گسترده فنی و مهندسی شرکت مذکور برخوردار است،‌‌ می‌تواند با ارائه سرویسهای پیشگیرانه  و همچنین تعمیرات اضطراری ، کمک قابل توجهی به افزایش قابلیت اطمینان ترانسفورماتورها نموده و از خاموشیهای غیر مترقبه به میزان زیادی بکاهد. بررسی حوادث تپ چنجر‌ها و اثرات آن در کارکرد ترانسفورماتورها و تهیه گزارشات تحلیلی و ارائه راه حل های مناسب و اقتصادی از دیگر خدمات شرکت مهندسی سنس در این زمینه‌‌ می‌باشد.
از ابتدای سال 1391 شرکت مهندسی سنس موفق به دریافت گواهینامه جهانی Premium Service Provider (PSP) گردید که این شرکت را قادر‌‌ می‌سازد تا در صورت درخواست کارخانه  MR  خدمات مذکور را در سایر کشورها نیز ارائه نمایند.
تأمین لوازم و قطعات یدکی مورد نیاز سرویسهای پیشگیرانه و تعمیرات اضطراری که براساس پیشنهاد کارخانه MR  آلمان و با توجه به میزان کارکرد و مدل و سایر مشخصات فنی تپ چنجر مشخص‌‌ می‌شود از جمله  موارد مهمی‌‌ می‌باشد که در شرکت مهندسی سنس به آن توجه مخصوص‌‌ می‌گردد. به همین منظور نیز اکثر قطعات یدکی پرمصرف و نیز ابزارهای تخصصی سرویس و تعمیرات هر یک از مدلهای تپ چنجر در انبار این شرکت موجود‌‌ می‌باشد که در اسرع وقت در اختیار مصرف کنندگان قرار داده میشود.
نمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایراننمایندگی رسمی MR در ایران
Sense-Eng Group

Instituto Zaldivar pioneers video innovation in eye care

With Cisco TelePresence technology, Dr. Zaldivar can talk to remote patients face-to-face, share findings, and even stream HD video straight from the diagnosis equipment.With Cisco TelePresence technology, Dr. Zaldivar can talk to remote patients face-to-face, share findings, and even stream HD video straight from the diagnosis equipment.

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی رسمی MR در ایران ‌‌ می‌باشد
Administratorsense-eng.orgsense-eng.org - سثدسث-ثدل.خقل - صصص.سثدسث-ثدل.خقل